Pedagog technikum

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „MŁODOŚĆ W TRZEŹWOŚCI”
DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W WYSOKIEJ

Postanowienia wstępne:

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Wysokiej
  2. Konkurs ogłoszony zostaje 9 XI 2020 r., a rozstrzygnięty będzie 7 XII 2020 r.
  3. Tematem prac konkursowych jest „Młodość w trzeźwości”, zaś jej celem jest popularyzowanie postaw abstynencji, przeciwdziałanie uzależnieniom od środków psychoaktywnych wśród młodzieży.
  4. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie Zespołu Szkół im. T. Kościuszki
    w Wysokiej
  5. Warunki uczestnictwa w konkursie:

-  prace konkursowe należy sfotografować przesłać nadres:beataiwinskaklak@gmail.com  opatrzone dopiskiem: „szkolny  konkurs profilaktyczny” do dnia 23 XI 2020 roku, bądź przekazać do sekretariatu,

- praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice,
- format pracy nie może być mniejszy niż A3,

- prace w ramach konkursu muszą być pracami własnymi wcześniej nieopublikowany,

- każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę,

- do pracy dołącza pisemną informację, tj: imię i nazwisko autora, klasa, do której uczęszcza, nr tel. bądź mail ucznia.

1. Jury złożone z nauczycieli: Beata Iwińska-Kłak, Joanna Kunysz, Joanna Cyran, Małgorzata Wiercioch - Sowa spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
  2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, pomysł interpretacji tematu, estetyka pracy i oryginalność.
  3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie zdjęć prac plastycznych na stronie szkoły.
  4. Nagrody w formie elektronicznych gadżetów, książek, dyplomów zostaną wręczone na najbliższej szkolnej akademii, bądź przekazane do odebrania w sekretariacie szkoły, jeśli sytuacja epidemiczna nie pozwalałaby na osobiste ich wręczenie.
  5. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.

Postanowienia końcowe:

1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na publikację pracy na stronie internetowej szkoły oraz materiałach ją promujących.
  2. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie internetowej szkoły, tj.:http://www. zs-wysoka.edupage.org
  3. Przekazując zdjęcie pracy na konkurs, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady zawarte w niniejszym regulaminie.
  4. Dane uczestników wykorzystywane będą wyłącznie w celach konkursu.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do:
  1. zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
    b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,
    c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości przekazanych prac,
    d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.
  1. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować do Pani Beaty Iwińskiej-Kłak, na adres e-mail: beataiwinskaklak@gmail.com