Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W PUBLICZNYM GIMNAZJUM W WYSOKIEJ W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM

  1. I miejsce w gminnych zawodach o Puchar Prezesa Rady Ministrów w piłce nożnej chłopców na boiskach Orlika
  2. II miejsce w powiatowych zawodach o Puchar Prezesa Rady Ministrów w piłce nożnej chłopców na boiskach Orlika
  3. I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m – Gabriela Kilian
  4. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem – Paulina Wiater
  5. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą – Rejman Dawid
  6. III miejsce w miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m dziewcząt (M. Grabkowska, M. Hawro, G. Kilian, P. Wiater)
  7. IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m – Daniel Hawro
  8. V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem – Karol Kłos
  9. V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w skoku w dal – Maja Hawro
  10. VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w biegu na 300 m – Wiktoria Machunik
  11. V miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem – Paulina Wiater
  12. XV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą – Dawid Rejman
  13. XXXI miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m – Gabriela Kilian
  14. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych na 1500 m – Daniel Hawro
  15. XIX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych na 1500 m – Daniel Hawro
  16. II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej chłopców
  17. IV miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej dziewcząt
  18. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych  - Anna Szpunar, Sebastian Lew, Cieszyński Michał, Cwynar Jakub
  19. V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych  - Anna Szpunar, Paweł Folta, Cieszyński Michał, Cwynar Jakub
  20. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej chłopców
  21. V miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej dziewcząt
  22. IV miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej dziewcząt
  23. I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej chłopców
  24.  II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej chłopców

 

Rok szkolny 2014/2015

  • Karolina Szmuc – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: bieg na 300 m i XX miejsce   w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w LA: bieg na 300 m
  • Kinga Siwula – III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: rzut oszczepem
  • Kinga Szpunar - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: pchnięcie kulą
  • Sztafeta 4x100 m dziewcząt - III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA
  • Patrycja Machunik – VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: bieg 600 m
  • Kamila Cieśla – VI miejsce  w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: bieg na 300 m
  • Wiktoria Machunik – VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w LA: bieg na 100 m
  • Patrycja Machunik – III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych i udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych
  • Daniel Hawro – IV miejsce w  Powiatowej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych, udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych
  • Drużyna  piłki nożnej klas I – I miejsce w Gminnym, II miejsce w Powiatowym oraz II miejsce w Wojewódzkim Turnieju ORLIKA   o Puchar Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska
  • Drużyna szachistów w składzie: Izabella Niemczak, Marcin Szpunar, Krystian Cebeńko, Michał Cieszyński: I miejsce w Powiatowej i III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych
  • Drużyna tenisistów stołowych w składzie: Dominik Nowak, Krystian Cebeńko: I miejsce w Gminnej i II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym
  • Drużyna tenisistek stołowych w składzie: Konstancja Kłos, Maja Hawro: V miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym
  • Drużyna koszykarzy: II miejsce w Gminnej i II miejsce w Powiatowej  Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej
  • Drużyna koszykarek: V miejsce w  Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej
  • Drużyna piłkarek ręcznych: IV miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej
  • Drużyna siatkarzy: I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej
  • Drużyna siatkarek: II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej

 

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy wewnątrzszkolne

Szachy indywidualne :

I miejsce - Marcin Szpunar

II miejsce – Michał Cieszyński

III miejsce  – Izabella Niemczak

Konkurs strażacki "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce – Weronika Rochacka

II miejsce – Jakub Cwynar

III miejsce --  Daniel Mac

 

Konkursy międzyszkolne

Skok w dal

I miejsce - Kamil Szmuc

III miejsce - Wiktoria Szurlej

Sztafeta 4 x 100 m

II miejsce: Daniel Hawro, Kamil  Szmuc, Damian Wisz, Krzysztof Kluz

Rzut oszczepem

I miejsce: Karolina Szmuc, Kacper Długosz

Piłka plażowa

II miejsceKinga Szpunar,Kinga Siwula,Kamil Szmuc,Krzysztof Kluz

Szachy drużynowe

I miejsce: Izabella Niemczak, Marcin Szpunar, Krystian Cebeńko, Michał Cieszyński

Piłka koszykowa chłopców

 I miejsce: Dawid Rejman, Kamil Szmuc,Kacper Długosz, Daniel Mac, Kluz Krzysztof, Łukasz Kud

Szachy indywidualne: 

II miejsce: Izabela Niemczyk

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiej
    Wysoka 49
    37-100 Łańcut
  • tel. (17) 225 32 11 Technikum
    tel./fax (17) 225 59 04 Gimnazjum

Galeria zdjęć